Otakar Mrkvička
(1898 - 1957)

v 25 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

#221210

Náušnice
koláž,1963 - 79
v 47 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, zaskleno

Akty
akvarel na papíře,1988
v 68 ✕ š 47 cm

rámováno, zaskleno

olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 39 cm

Planeta
barevná litografie,1965
v 48 ✕ š 65 cm

Cesta v lese
olej na překližce,1940
v 57 ✕ š 42 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Tanečnice
kombinovaná technika na papíře,1955
v 24 ✕ š 17 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dar od autora | původní rámování, zaskleno

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

Zátiší s hruškami
pastel na papíře,1958
v 19, 5 ✕ š 28, 5 cm

olej na plátně
v 54 ✕ š 70 cm

Na břehu
kombinovaná technika na kartonu,1959
v 24, 5 ✕ š 41 cm

Pavučina
objekt, kombinace materiálů,1979
v 33 cm
Signatura: neznačeno

Publikováno: Jozef Jankovič na Ostravsku

Sochař s modelem
olej na sololitu,1961
v 36 ✕ š 23 cm

rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozen

Akt
olej na plátně
v 29, 5 ✕ š 23, 5 cm
Signatura: nečitelně vlevo dole

Začátek
papírový reliéf,1991
v 18 ✕ š 14,5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | volně loženo, číslo exempláře 77/100

Stromy / Cesta / Vzdání se třem gráciím
Signatura: dole uprostřed

Krajina s chalupami
olej na plátně
v 55 ✕ š 95 cm
Signatura: nesignováno

Pražské mosty
olej plátno, fixováno na karton
v 46 ✕ š 65 cm

Anu
bronz,2006
v 75 cm

Žena v kroji
olej na kartonu
v 68 ✕ š 52 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek JUDr. PhDr. Jaromíra Stacha | rámováno, rám mírně poškozen

olej na kartonu
v 36 ✕ š 30 cm

rámováno