Jiří Načeradský
(1939 - 2014)

akvarel na papíře

1988

v 33 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#221326

Beran
sklo
v 28 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno

sklo mléčné, čiré a hnědofialové

Barcelona
olej na plátně
v 55 ✕ š 68 cm

rámováno

Blatouchy na potoce
olej na plátně,1957
v 55, 5 ✕ š 117 cm

Zátiší s kapucínkou
olej na plátně,1919
v 56 ✕ š 50 cm

Provenience: přiloženo potvrzení o konzultaci PhDr. Rei Michalové, Ph.D. | rámováno

Jan Šebek
olej na plátně
v 68 ✕ š 70, 5 cm

rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v pravé horní části protrženo

Astrologie
papírový reliéf, pozlaceno
v 42, 5 ✕ š 25 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová | pasparta, plexisklo

Rozkvetlé jabloně
olej na kartonu
v 24 ✕ š 33 cm

rámováno

olej na kartonu
v 70 ✕ š 50 cm

rámováno

Z cyklu Patero ročních období
kombinovaná technika na sololitu,2015
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Kampa
tempera na kartonu,1953
v 25 ✕ š 34 cm

rámováno

Boj
olej na dřevě,1945
v 26 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Konvolut 7 kusů leptů
lept na papíře,konec 30. let
v 16 ✕ š 12 cm

Publikováno: Iva Mladičová (ed.): Jan Kotík, vydala Národní galerie v Praze, 2011, str. 285-287 | nerámováno, volně loženo

Satyr s flétnou
barevný lept na papíře,1987
v 31, 5 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 5/100, opus

serigrafie,2008
v 60 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno, 10/34

křemen, mramor
v 28 ✕ š 32 cm

dřevěný podstavec

pastel na papíře,1955
v 48 ✕ š 31 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

olej na plátně
v 54 ✕ š 70 cm

Stojící
bronz,1930
v 45 cm
Signatura: ve spodní části monogramem
Opwaarts
barevná litografie,1999
v 75 ✕ š 54 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Jak ulovit mořskou pannu
barevná litografie,1981
v 26 ✕ š 41, 5 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 235 | pasparta, zaskleno, 31/55