Olbram Zoubek
(1926 - 2017)

Zlatovláska

2005

v 20 ✕ š 16, 5 cm

#221356

Marco Polo se vrací do Benátek
v 17 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/63

Konvolut 2 litografií
barevná litografie

1) 21, 5 x 15 cm 2) Fialky, 19 x 22 cm, 31/100

Žena na křižovatce
olej na plátně,1939
v 52 ✕ š 34 cm
Signatura: monogramem uprostřed dole

Krajina nevylíhlých vajec II.
olej na plátně,1981
v 100 ✕ š 81 cm

rámováno, varianta na obraz z roku 1976

Proměna nad znamením
kombinovaná technika na plátně, fixováno na překližce,1986 - 87
v 98 ✕ š 105, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, přímý dar od autora | rámováno

Au 986/1000,1934
Ø 34 mm / 17, 45 g

ČSR (1918 - 1939), náklad 1 101 ks

Baletní představení
kombinovaná technika na kartonu
v 58 ✕ š 41 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno

Krajina s červeným míčem a vzducholodí
barevná litografie,1982
v 34 ✕ š 26 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 382 | rámováno, zaskleno, 81/200

kombinovaná technika na papíře,1964
v 60 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na sololitu
v 46 ✕ š 38 cm

rámováno

Jak se dělají kluci
akvarel na papíře,1991
v 45 ✕ š 62 cm

nerámováno, volně loženo

Milenci u řeky
v 31, 5 ✕ š 97 cm

Zátiší s hruškami
pastel na papíře,1958
v 19, 5 ✕ š 28, 5 cm

Adam a Eva
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Strukturální krajina
v 17 ✕ š 38 cm

rámováno, rám mírně poškozeny, zaskleno

Pražské mosty
olej plátno, fixováno na karton
v 46 ✕ š 65 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Akty
akvarel na papíře,1988
v 68 ✕ š 47 cm

rámováno, zaskleno

suchá jehla
v 25 ✕ š 16, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 115/120

Torzo
olej na plátně, fixováno na kartonu
v 42 ✕ š 29, 5 cm

Au 900/1000,1911
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno