Olbram Zoubek
(1926 - 2017)

Libuše

1998

v 72 cm

#221320

U Labe
barevná litografie
v 24 ✕ š 38 cm

volně loženo, papír mírně poškozen

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Lidový motiv
kombinovaná technika na papíře,1923
v 42 ✕ š 57 cm

rámováno, zaskleno

Boj
olej na dřevě,1945
v 26 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Na koni
v 48 ✕ š 43 cm

Loď při západu slunce
olej na plátně, fixováno na překližku,2000
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně věnování autora | rámováno

v 25 ✕ š 16, 5 cm

Malíř
barevná litografie,1990
v 58 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno, 49/145

Dům
olej na kartonu,1966
v 24 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Rytíř
kombinovaná technika na kartonu
v 33 ✕ š 29 cm

rámováno, zaskleno

Přeživší
lept, mezzotinta,1969
v 36, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, zaskleno, 15/20

Rozhovor s Grünewaldem
lept a mezzotinta,1996
v 65 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno, 14/25

Diváci
kvaš na papíře,1947
v 29 ✕ š 40 cm

v 34 ✕ š 26, 5 cm

pasparta, zaskleno, autorský tisk č. 8/25

olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 39 cm

Rudý déšť
v 23 ✕ š 22, 5 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Písečná u Žamberka
olej na dřevě,1919
v 18 ✕ š 20 cm

Speciální dialog
barevná litografie,1999
v 82 ✕ š 60 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 14/90

Diana
bronz na dřevě,1960
v 25, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: posouzeno autorem | reliéf, raná práce z dob studií na akademii u prof. Pokorného

Kozoroh
sklo
v 9, 5 ✕ š 33 cm