Loď při západu slunce

olej na plátně, fixováno na překližku

2000

v 50 ✕ š 70 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně věnování autora

#221375

Marco Polo se vrací do Benátek
v 17 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/63

Angličanka
v 43, 5 ✕ š 28, 5 cm

rámováno, zaskleno, obraz mladé ženy v klobouku se stejným názvem pochází z roku 1935 a je ve sbírkách Tossa de Mar Municipal Museum - https://visitmuseum.gencat.cat/en/museu-municipal-de-tossa-de-mar/object/l-anglaise-l-anglesa

Adam a Eva
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dětská hra
barevná litografie
v 26 ✕ š 37 cm

nerámováno, volně loženo, 28/100

Zálesák
kvaš, běloba na papíře,1925
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Múza se svitkem a brkem
v 76 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno

kombinovaná technika na papíře,1964
v 60 ✕ š 49 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Krajina s červeným míčem a vzducholodí
barevná litografie,1982
v 34 ✕ š 26 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 382 | rámováno, zaskleno, 81/200

Zlatovláska
olovo, cín, zlato,2005
v 20 ✕ š 16, 5 cm

Proměna nad znamením
kombinovaná technika na plátně, fixováno na překližce,1986 - 87
v 98 ✕ š 105, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, přímý dar od autora | rámováno

olej na sololitu
v 46 ✕ š 38 cm

rámováno

Jak se dělají kluci
akvarel na papíře,1991
v 45 ✕ š 62 cm

nerámováno, volně loženo

olej na plátně,1941
v 77, 5 ✕ š 93 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Milenci u řeky
v 31, 5 ✕ š 97 cm

Strukturální krajina
v 17 ✕ š 38 cm

rámováno, rám mírně poškozeny, zaskleno

Konvolut 3 ilustrací
tuš, běloba na papíře,1925 - 26
Signatura: vpravo a vlevo dole pseudonymem Dr. Desiderius

nerámováno, volně loženo, pasparta 1) 30, 5 x 20, 5 cm, 1929 2) 19, 5 x 14, 5 cm 3) 20, 5 x 22 cm, 1925

Pražské mosty
olej plátno, fixováno na karton
v 46 ✕ š 65 cm

Akty
akvarel na papíře,1988
v 68 ✕ š 47 cm

rámováno, zaskleno

Torzo
olej na plátně, fixováno na kartonu
v 42 ✕ š 29, 5 cm

serigrafie,2008
v 60 ✕ š 42 cm

rámováno, zaskleno, 10/34