František Emler
(1912 - 1992)

Milenci u řeky

v 31, 5 ✕ š 97 cm

rámováno, zaskleno

Provenience: na zadní straně přípis autora

#221220

Au 900/1000,1911
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Figura
barevná litografie,1986
v 57 ✕ š 96 cm

rámováno, zaskleno

Vzpomínka na Ifigenii
bronz,1997
v 93, 5 cm

Pohled k Devíti skalám přes Křižánky
olej na kartonu,1955
v 15, 5 ✕ š 20 cm
Signatura: 2 x vpravo dole

rámováno

Baletní představení
kombinovaná technika na kartonu
v 58 ✕ š 41 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno

2 jablka a rozkrojený pomeranč
olej plátno, fixováno na karton
v 18, 5 ✕ š 23, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, na zadní straně razítko ČFVU | rámováno, zaskleno

Zálesák
kvaš, běloba na papíře,1925
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Planeta
barevná litografie,1965
v 48 ✕ š 65 cm

Au 900/1000,1521
Ø 22 - 23 mm / 3, 6 g

Ludvík Jagelonský (1516 - 1526), výjimečný exemplář s ražebním leskem v plochách

Kamenný most v Brandýse nad Labem
pastel na papíře,11. září 1964
v 37 ✕ š 47 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Golf
barevná litografie,1994
v 64 ✕ š 48 cm

rámováno, zaskleno, 5/7

Barcelona
olej na plátně
v 55 ✕ š 68 cm

rámováno

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Brána
akryl na plátně, fixováno na překližku,1992
v 21 ✕ š 26, 5 cm

rámováno

Golgota
suchá jehla na papíře,1987
v 33 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Mořské dno
olej na plátně,1983
v 70, 5 ✕ š 70, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, číslo katalogu 9730, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno

Suzanne Valadon s Norou a Georgem Karsovými
kombinovaná technika na papíře,1923
v 28, 5 ✕ š 34, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Dětská hra
barevná litografie
v 26 ✕ š 37 cm

nerámováno, volně loženo, 28/100

Jak se dělají kluci
akvarel na papíře,1991
v 45 ✕ š 62 cm

nerámováno, volně loženo

Jihočeský rybník
olej na kartonu
v 49, 5 ✕ š 70 cm

rámováno