Náušnice

1963 - 79

v 47 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, zaskleno

#221229

Z cyklu Hry
chromová konstrukce, keramika a malba,1979
v 159 cm
Akt
litografie
v 24 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, 56/100

Ex libris
barevný lept,1995
Ø 7 cm

43/100

Komedie č. 12 - Společnost
barevný lept
v 48 ✕ š 62 cm

Provenience: přípis autora | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 4/30

Planeta
barevná litografie,1965
v 48 ✕ š 65 cm

Sladké tajemství (Ty holky mě serou)
barevná litografie,1984
v 48 ✕ š 31, 5 cm

nerámováno

Líbánky
olej na plátně, koláž,2013
v 59, 5 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, zaskleno

Balónové létání II.
barevná litografie,1995
v 64 ✕ š 48 cm

rámováno, zaskleno, 38/54

Žena v kroji
olej na kartonu
v 68 ✕ š 52 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek JUDr. PhDr. Jaromíra Stacha | rámováno, rám mírně poškozen

Tržiště v Tangieru
barevný lept,1918
v 32, 5 ✕ š 27, 5 cm

nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, č. 109

olej na plátně
v 69 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Jak se dělají kluci
akvarel na papíře,1991
v 45 ✕ š 62 cm

nerámováno, volně loženo

v 35, 5 cm

odlitek 3/8

pastel na papíře,1955
v 48 ✕ š 31 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Zvířata
barevná litografie
v 13, 5 ✕ š 23 cm

rámováno, zaskleno, 24/114

Au 900/1000,1911
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Kolo
barevná litografie,1997
v 65 ✕ š 48 cm

rámováno, zaskleno, 68/100

Arlecchino
suchá jehla,1943
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Stojící dívčí akt
pískovec,60. léta 20. století
v 87 cm

mírně poškozeno

Benáres
olej na plátně
v 106 ✕ š 160 cm