Toledo

1913

v 19 ✕ š 26 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#221272

Orientální tanečnice
v 54 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Planeta
barevná litografie,1965
v 48 ✕ š 65 cm

Pugét
barevná litografie,1973
v 41 ✕ š 31 cm

rámováno, zaskleno, 13/20

Rybář
olej na plátně,1969
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Cesta v lese
olej na překližce,1940
v 57 ✕ š 42 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Krajina s chalupami
olej na plátně
v 55 ✕ š 95 cm
Signatura: nesignováno

Chalupy
olej na kartonu
v 39 ✕ š 44 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

Síla okamžiku
olej na kartonu,2021
v 70 ✕ š 70 cm

rámováno

Z cyklu Patero ročních období
kombinovaná technika na sololitu,2015
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Koláž
v 32 ✕ š 44 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

A. V. Frič - Hadí ostrov
tuš na papíře,1947
v 19, 5 ✕ š 25 cm

Publikováno: A. V. Frič - Hadí ostrov | rámováno, pasparta, zaskleno

Adam a Eva
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Zátiší s putti
olej na plátně,2. pol. 18. století
v 120 ✕ š 153 cm
Signatura: nesignováno

Zátiší s hruškami
pastel na papíře,1958
v 19, 5 ✕ š 28, 5 cm

pastel na papíře,1955
v 47, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Priapos
černá, vysokopálená keramika, glazovaná černou kovovou glazurou
v 80 cm

mírně poškozeno, inspirováno řeckým bohem plodnosti Priapem

Zlatovláska
olovo, cín, zlato,2005
v 20 ✕ š 16, 5 cm

Azalka
olej na plátně,1977
v 70, 5 ✕ š 51 cm

rámováno

Speciální dialog
barevná litografie,1999
v 82 ✕ š 60 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 14/90

Konvolut 3 ilustrací
tuš, akvarel

1) tuš na papíře, 32 x 16 cm, signováno vpravo dole 2) tuš, akvarel na papíře, 23 x 30 cm, nesignováno 3) tuš, běloba na papíře, 11 x 27 cm, signováno vpravo dole