Josef Váchal
(1884 - 1969)

Z cyklu Mor na Korčule

barevný dřevoryt

v 33, 5 ✕ š 24 cm

rámováno,

Publikováno: Česká moderní grafika, Jaroslav Pešina

#221236

Stojící dívčí akt
pískovec,60. léta 20. století
v 87 cm

mírně poškozeno

Přístav Le Fret
kombinovaná technika na kartonu,1960
v 24 ✕ š 36, 5 cm

Satyr s flétnou
barevný lept na papíře,1987
v 31, 5 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 5/100, opus

Tržiště v Tangieru
barevný lept,1918
v 32, 5 ✕ š 27, 5 cm

nerámováno, pasparta, mírně poškozeno, č. 109

Z krajů mlh a věčného ticha
kvaš, běloba na papíře,1925
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Zálesák
kvaš, běloba na papíře,1925
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Anděl
v 23 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno, 99/100

Žena na křižovatce
olej na plátně,1939
v 52 ✕ š 34 cm
Signatura: monogramem uprostřed dole

Au 900/1000,1911
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Angličanka
v 43, 5 ✕ š 28, 5 cm

rámováno, zaskleno, obraz mladé ženy v klobouku se stejným názvem pochází z roku 1935 a je ve sbírkách Tossa de Mar Municipal Museum - https://visitmuseum.gencat.cat/en/museu-municipal-de-tossa-de-mar/object/l-anglaise-l-anglesa

Vlci
kvaš, běloba na papíře,1931
v 34, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno, 6/12

Azalka
olej na plátně,1977
v 70, 5 ✕ š 51 cm

rámováno

Benáres
olej na plátně
v 106 ✕ š 160 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Jak ulovit mořskou pannu
barevná litografie,1981
v 26 ✕ š 41, 5 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 235 | pasparta, zaskleno, 31/55

Anu
bronz,2006
v 75 cm

Ex libris - ústa
litografie,1987
v 15 ✕ š 8 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Sedící akt
uhel na papíře,1929
v 19 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Sedící dívka
olej na plátně,1942
v 76, 5 ✕ š 66, 5 cm

Flóry
olej na plátně,60. léta 20. století
v 59 ✕ š 78 cm