Ota Bubeníček
(1871 - 1962)

Zima na Vožicku

olej na kartonu

v 31 ✕ š 35 cm

rámováno, rám mírně poškozen

#221203

Kampa
olejová tempera na papíře,1954
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně autorské razítko | rámováno

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno, 6/12

Loď při západu slunce
olej na plátně, fixováno na překližku,2000
v 50 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně věnování autora | rámováno

tužka na papíře,1971
v 53 ✕ š 35, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

tuš na papíře,1952
v 28, 5 ✕ š 42 cm

olej na plátně
v 54 ✕ š 70 cm

olej na plátně
v 57 ✕ š 80 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Na koni
v 48 ✕ š 43 cm

Rybář
olej na plátně,1969
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Strom vábení
barevná litografie
v 57, 5 ✕ š 65 cm

rámováno, zaskleno

Orientální tanečnice
v 54 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kampa
tempera na kartonu,1953
v 25 ✕ š 34 cm

rámováno

Marco Polo se vrací do Benátek
v 17 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/63

Rozhovor s Grünewaldem
lept a mezzotinta,1996
v 65 ✕ š 50 cm

rámováno, zaskleno, 14/25

Adam a Eva
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pražské mosty
olej plátno, fixováno na karton
v 46 ✕ š 65 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Okno
tisk z perforovaného plechu,1968
v 53 ✕ š 74 cm

rámováno, zaskleno, 16/50

Cesta v lese
olej na překližce,1940
v 57 ✕ š 42 cm

Toledo
lept na papíře,1913
v 19 ✕ š 26 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Malíř
barevná litografie,1990
v 58 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno, 49/145