Ota Bubeníček
(1871 - 1962)

Zima na Vožicku

olej na kartonu

v 31 ✕ š 35 cm

rámováno, rám mírně poškozen

#221203

Model
barevná litografie
v 58 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen

Beran
sklo
v 28 ✕ š 32 cm
Signatura: neznačeno

sklo mléčné, čiré a hnědofialové

5 Liber 1985
Au 917/1000,1985
Ø 36, 10 mm / 39, 93 g

Alžběta II.

Jan Šebek
olej na plátně
v 68 ✕ š 70, 5 cm

rámováno, rám a malba poškozeny, plátno v pravé horní části protrženo

Konvolut 7 kusů leptů
lept na papíře,konec 30. let
v 16 ✕ š 12 cm

Publikováno: Iva Mladičová (ed.): Jan Kotík, vydala Národní galerie v Praze, 2011, str. 285-287 | nerámováno, volně loženo

Rozkvetlé jabloně
olej na kartonu
v 24 ✕ š 33 cm

rámováno

Kampa
tempera na kartonu,1953
v 25 ✕ š 34 cm

rámováno

Detaily rukou
papírový reliéf,2011
v 17 ✕ š 15 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | volně loženo

Flóry
olej na plátně,60. léta 20. století
v 59 ✕ š 78 cm

Zahrada na jaře
kvaš na papíře,1942
v 28 ✕ š 85 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno, pasparta, zaskleno

Libuše
olovo, cín, zlato,1998
v 72 cm

Z cyklu Patero ročních období
kombinovaná technika na sololitu,2015
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Akt
litografie
v 24 ✕ š 20 cm

pasparta, zaskleno, 56/100

Ženský akt s rukama nad hlavou
bronz,20. století
v 43 cm
Signatura: v dolní části monogramem

Publikováno: Varianta v monografii umělce | výška včetně mramorového podstavce 48 cm

Boj
olej na dřevě,1945
v 26 ✕ š 34 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Satyr s flétnou
barevný lept na papíře,1987
v 31, 5 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 5/100, opus

monotyp,1962
v 22 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 10/12

Arlecchino
suchá jehla,1943
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

křemen, mramor
v 28 ✕ š 32 cm

dřevěný podstavec

Olešná
olej na kartonu,1939
v 18 ✕ š 24 cm

rámováno, rám mírně poškozena