František Tichý
(1896 - 1961)

Klaun s lampou

1953

v 27 ✕ š 19 cm

rámováno, zaskleno

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dar od autora

#221255

Konvolut 2 litografií
barevná litografie

1) 21, 5 x 15 cm 2) Fialky, 19 x 22 cm, 31/100

Ztracená bota
olej na sololitu,1984
v 12 ✕ š 17, 5 cm

rámováno

Na koni
v 48 ✕ š 43 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Rozkvetlé jabloně
olej na kartonu
v 24 ✕ š 33 cm

rámováno

Kampa
olejová tempera na papíře,1954
v 40 ✕ š 50 cm

Provenience: na zadní straně autorské razítko | rámováno

Dům
olej na kartonu,1966
v 24 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

České středohoří
suchá jehla,1978
v 20 ✕ š 49 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 356-357 | rámováno, zaskleno, 2/12

Síla okamžiku
olej na kartonu,2021
v 70 ✕ š 70 cm

rámováno

Slunce
akvarel na papíře,1975
v 27 ✕ š 21, 5 cm
Signatura: nesignováno, vlevo dole věnování od autora

Malíř
barevná litografie,1990
v 58 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno, 49/145

Strukturální krajina
v 17 ✕ š 38 cm

rámováno, rám mírně poškozeny, zaskleno

monotyp,1962
v 22 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 10/12

Pivoňky
olej na plátně,1942
v 65, 5 ✕ š 92, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Krajina s reklamním jablkem a letadlem
litografie,1980
v 17, 5 ✕ š 26, 5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 370 | rámováno, zaskleno, 185/200

Písečná u Žamberka
olej na dřevě,1919
v 18 ✕ š 20 cm

Krajina nevylíhlých vajec II.
olej na plátně,1981
v 100 ✕ š 81 cm

rámováno, varianta na obraz z roku 1976

Múza se svitkem a brkem
v 76 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno

tuš na papíře,1917
v 15 ✕ š 12 cm

Provenience: věnování od autora | pasparta, zaskleno

Kampa
tempera na kartonu,1953
v 25 ✕ š 34 cm

rámováno

Krajina s chalupami
olej na plátně
v 55 ✕ š 95 cm
Signatura: nesignováno