Ztracená bota

olej na sololitu

1984

v 12 ✕ š 17, 5 cm

rámováno

#221324

Orientální tanečnice
v 54 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Planeta
barevná litografie,1965
v 48 ✕ š 65 cm

Pugét
barevná litografie,1973
v 41 ✕ š 31 cm

rámováno, zaskleno, 13/20

Rybář
olej na plátně,1969
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Balvan s tajemnými znaky
barevná litografie,1967
v 46 ✕ š 66 cm

Kamenný most v Brandýse nad Labem
pastel na papíře,11. září 1964
v 37 ✕ š 47 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kašna
suchá jehla na papíře,2004
v 19,5 ✕ š 15,5 cm

nerámováno, volně loženo, číslo tisku 114/120

Krajina s chalupami
olej na plátně
v 55 ✕ š 95 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: Přiložen odborný posudek Olafa Hanela, autora Nejedlého monografie. | rámováno, rám mírně poškozen

monotyp,1962
v 22 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 10/12

Chalupy
olej na kartonu
v 39 ✕ š 44 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

Síla okamžiku
olej na kartonu,2021
v 70 ✕ š 70 cm

rámováno

olej na plátně
v 69 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Z cyklu Patero ročních období
kombinovaná technika na sololitu,2015
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Koláž
v 32 ✕ š 44 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

A. V. Frič - Hadí ostrov
tuš na papíře,1947
v 19, 5 ✕ š 25 cm

Publikováno: A. V. Frič - Hadí ostrov | rámováno, pasparta, zaskleno

Adam a Eva
v 31 ✕ š 22, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Zátiší s putti
olej na plátně,2. pol. 18. století
v 120 ✕ š 153 cm
Signatura: nesignováno

Arlecchino
suchá jehla,1943
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Azalka
olej na plátně,1977
v 70, 5 ✕ š 51 cm

rámováno

Akt
olej na plátně
v 29, 5 ✕ š 23, 5 cm
Signatura: nečitelně vlevo dole