Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Klaun s lampou
kombinovaná technika na papíře,1953
v 27 ✕ š 19 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dar od autora | rámováno, zaskleno

Na Otavě
akvarel na papíře,1929
v 46 ✕ š 27 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně věnování od autora Josefu Portmanovi 1893 - 1968 (český tiskař, vydavatel děl Josefa Váchala a mnoha unikátních bibliofilií) | rámováno, pasparta, zaskleno

Tanečnice
kombinovaná technika na papíře,1955
v 24 ✕ š 17 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, dar od autora | původní rámování, zaskleno

V kavkazských stržích
kvaš, běloba na papíře,1928 - 1929
v 35 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Karikatura
v 22, 5 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Vlci
kvaš, běloba na papíře,1931
v 34, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Baletní představení
kombinovaná technika na kartonu
v 58 ✕ š 41 cm

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno

Karbaníci
v 16 ✕ š 18 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

kombinovaná technika na papíře,1992
v 105 ✕ š 78 cm

rámováno, zaskleno

Nobody - Muž z neznáma I.
v 16 ✕ š 27, 5 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole monogramem

Publikováno: Nobody - Muž z neznáma I. str. 150 a 236 | nerámováno, pasparta

Z cyklu Obličeje
kombinovaná technika na papíře,2019
v 29 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, zaskleno

Bílé stromy
kombinovaná technika na kartonu,1986
v 54 ✕ š 36 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno