Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 137 040 Kč

Libuše
olovo, cín, zlato,1998
v 72 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

Vzpomínka na Ifigenii
bronz,1997
v 93, 5 cm

Múza se svitkem a brkem
v 76 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno

Anu
bronz,2006
v 75 cm

Zlatovláska
olovo, cín, zlato,2005
v 20 ✕ š 16, 5 cm

Pavučina
objekt, kombinace materiálů,1979
v 33 cm
Signatura: neznačeno

Publikováno: Jozef Jankovič na Ostravsku

Hlava Krista
v 20 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Ježíš Kristus
v 65 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Objekt
v 45, 5 cm
Signatura: neznačeno, kovový štítek v přední části

Provenience: číslo katalogu 9730, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | výška včetně mramorového podstavce 58 cm

v 35, 5 cm

odlitek 3/8

Zátiší s houslemi
asambláž
v 102 ✕ š 72 cm
Signatura: vpravo dole a na zadní straně

Provenience: kladně posouzeno synem autora, Jaroslavem Vožniakem | mírně poškozeno

Ženský akt s rukama nad hlavou
bronz,20. století
v 43 cm
Signatura: v dolní části monogramem

Publikováno: Varianta v monografii umělce | výška včetně mramorového podstavce 48 cm