Aukce duben 2022 (č. 6)

19. – 21. 4. 2022   |   Vydraženo za: 15 155 040 Kč

Balvan s tajemnými znaky
barevná litografie,1967
v 46 ✕ š 66 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 291 | rámováno, zaskleno, 23/50

Arlecchino
suchá jehla,1943
v 37, 5 ✕ š 27 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Koláž
v 32 ✕ š 44 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Planeta
barevná litografie,1965
v 48 ✕ š 65 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 267 | rámováno, zaskleno, 11/50

České středohoří
suchá jehla,1978
v 20 ✕ š 49 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 356-357 | rámováno, zaskleno, 2/12

Anděl
v 23 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno, 99/100

Z cyklu Mor na Korčule
barevný dřevoryt
v 33, 5 ✕ š 24 cm

Publikováno: Česká moderní grafika, Jaroslav Pešina | rámováno,

Speciální dialog
barevná litografie,1999
v 82 ✕ š 60 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 14/90

Náušnice
koláž,1963 - 79
v 47 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, zaskleno

Arcimboldo
barevná litografie,1972
v 40 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno, 6/12

Marco Polo se vrací do Benátek
v 17 ✕ š 23 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/63

Job 2
litografie,2003
v 64 ✕ š 91 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 75/100