Vojtěch Sedláček
(1892 - 1973)

7 x barevná ilustrace

1. pol. 20. století

v 30 ✕ š 40 cm

nerámováno, mírně poškozeno

Provenience: z pozůstalosti autora

#232902

Marie s ratolestí
papírový reliéf, zlaceno,1996
v 18 ✕ š 14, 5 cm

Tání
v 70 ✕ š 120 cm

Pastorale IX
suchá jehla
v 8, 7 ✕ š 11, 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Rychle - kresba
kombinovaná technika na papíře,1997
v 38 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Portrét s fialovou drapérií
olej na plátně,1946
v 75, 5 ✕ š 59, 5 cm

Katedrála
kombinovaná technika na dřevě
v 52, 5 ✕ š 27, 5 cm
Ukamenování
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Galantní milovník
barevná serigrafie,1985
v 18 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Hledači - velký formát
olej na plátně
v 94 ✕ š 145 cm

rámováno

Dobrodružství ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2023
v 39 ✕ š 56, 5 cm

olej na překližce
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

"Ne, neshodil mě!"
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

EKN-2
kombinovaná technika na papíře, fixováno na plátně,1973
v 70 ✕ š 50 cm

Dívka a ptáčci
v 8 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně,1958-59
v 73 ✕ š 92 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, jedná se o mimořádné dílo autora | Publikováno: monografie Robert Piesen od Františka Šmejkala na str. 84 (číslo soupisu děl autora 43) | Vystavováno: Galerie Zlatá husa září - prosinec 2001 | rámováno

Dříve nic II
olej na kartonu,1989
v 21 ✕ š 30 cm

Boulevard Saint-Denis
barevný lept
v 13 ✕ š 14 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Mlýnek
v 15 ✕ š 13 cm

rámováno, zaskleno

Červená Lhota
pastel na papíře,1955
v 28 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno