Alois Moravec
(1899 - 1987)

Ležící akt

olej na kartonu

1922

v 41 ✕ š 60 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně přípis autora

#233024

Maxipes Fík
barevná litografie,2021
v 59, 5 ✕ š 83 cm

nerámováno, 26/86

Paridův soud
olej na plátně,2016
v 55 ✕ š 65 cm

rámováno

Dívka se zrcátkem
olej na plátně,1927
v 76 ✕ š 60 cm

rámováno

Tání
v 70 ✕ š 120 cm

Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Pastorale IX
suchá jehla
v 8, 7 ✕ š 11, 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Blues touhy po světle
olej na sololitu,1986
v 102 ✕ š 122 cm

Divadlo světa
barevný lept na papíře,1990
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

litografie
v 32 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 63/90

Hokus pokus zneuznaných vynálezců
olej na plátně, fixováno na desku,1986
v 53 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, malba mírně poškozena

Mlýnek
v 15 ✕ š 13 cm

rámováno, zaskleno

Dobrodružství ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2023
v 39 ✕ š 56, 5 cm

Nemám co na sebe
barevná litografie,2022
v 32 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 93/100

"Ne, neshodil mě!"
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Boulevard Saint-Denis
barevný lept
v 13 ✕ š 14 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dříve nic II
olej na kartonu,1989
v 21 ✕ š 30 cm

Dívka s paraplem
olej na překližce
v 100, 5 ✕ š 70 cm

rámováno, původní stav

Dvojitá krajina
kombinovaná technika (akvarel, pastel) na papíře,1955
v 43 ✕ š 32, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | Publikováno: Musée d'Art Moderne de Paris, Sima, str. 188, obrázek číslo 165 | Vystavováno: Galerie Jean Fournier, Paříž | rámováno, pasparta, zaskleno

EKN-2
kombinovaná technika na papíře, fixováno na plátně,1973
v 70 ✕ š 50 cm