Olbram Zoubek
(1926 - 2017)

O. profil - hlava

papírový reliéf, zlaceno

v 21 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

#233122

Tání
v 70 ✕ š 120 cm

Maxipes Fík
barevná litografie,2021
v 59, 5 ✕ š 83 cm

nerámováno, 26/86

Na Vysočině
kombinovaná technika na plátně,1996
v 33 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno

Dívka se zrcátkem
olej na plátně,1927
v 76 ✕ š 60 cm

rámováno

Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Divadlo světa
barevný lept na papíře,1990
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Blues touhy po světle
olej na sololitu,1986
v 102 ✕ š 122 cm

Bílé soustředění
koláž, tempera na desce,1983
v 60 ✕ š 51 cm

olej na papíře,1965
v 62 ✕ š 43, 5 cm

Provenience: číslo katalogu 9779, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Předjaří
olej na kartonu
v 45, 5 ✕ š 60 cm

rámováno, zaskleno

Červené lavičky
olej na plátně,1997
v 100 ✕ š 75 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Muriel a oranžová smrt
barevná litografie,1970-2009
v 43 ✕ š 43 cm
Signatura: vpravo dole slepotiskové razítko

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, zaskleno, 70/100

Hokus pokus zneuznaných vynálezců
olej na plátně, fixováno na desku,1986
v 53 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, malba mírně poškozena

Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Pražský motiv
pastel na papíře,1985
v 29 ✕ š 24 cm

Olomouc
barevná litografie
v 32 ✕ š 42 cm
Signatura: v tisku vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Jarní nálada v Polabí
olej na kartonu,30. léta 20. století
v 49, 5 ✕ š 70 cm

Podzimní nálada v lese
olej na plátně
v 89 ✕ š 89 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dříve nic II
olej na kartonu,1989
v 21 ✕ š 30 cm

Zátiší s hroznem
akryl na kartonu,1991
v 30, 5 ✕ š 43 cm

rámováno