Objekt

matné sklo

v 35 ✕ š 23 cm

Signatura: nesignováno

#233067

Tání
v 70 ✕ š 120 cm

Na Vysočině
kombinovaná technika na plátně,1996
v 33 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno

Dívka se zrcátkem
olej na plátně,1927
v 76 ✕ š 60 cm

rámováno

Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Bílé soustředění
koláž, tempera na desce,1983
v 60 ✕ š 51 cm

Blue rose
kolorovaná fotografie,1997
v 30 ✕ š 40 cm

Provenience: zakoupeno přímo od autora | nerámováno

Divadlo světa
barevný lept na papíře,1990
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na papíře,1965
v 62 ✕ š 43, 5 cm

Provenience: číslo katalogu 9779, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Parthenón
tužka, pastel na papíře
v 9, 5 ✕ š 14 cm

Provenience: konzultováno s PhDr. Karlem Srpem | rámováno, pasparta, zaskleno

Ve Františkánské zahradě
olej na plátně,1982
v 40 ✕ š 50 cm

Dívka a ptáčci
v 8 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na překližce
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dříve nic II
olej na kartonu,1989
v 21 ✕ š 30 cm

Hokus pokus zneuznaných vynálezců
olej na plátně, fixováno na desku,1986
v 53 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, malba mírně poškozena

Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Olomouc
barevná litografie
v 32 ✕ š 42 cm
Signatura: v tisku vpravo dole

rámováno, pasparta, zaskleno

Jarní nálada v Polabí
olej na kartonu,30. léta 20. století
v 49, 5 ✕ š 70 cm

Podzimní nálada v lese
olej na plátně
v 89 ✕ š 89 cm

Palackého náměstí v Praze
tempera na papíře,1968
v 48 ✕ š 88 cm

rámováno, zaskleno

Variace č. 3 na téma R. Delaunaye, Slunce - věž - letadlo
olej na sololitu,1969
v 55 ✕ š 46 cm

Provenience: na zadní straně štítek ze Svazu výtvarných umělců | rámováno, rám a malba mírně poškozeny