Jan Zrzavý
(1890 - 1977)

Parthenón

tužka, pastel na papíře

v 9, 5 ✕ š 14 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Provenience: konzultováno s PhDr. Karlem Srpem

#233235

Pastorale IX
suchá jehla
v 8, 7 ✕ š 11, 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na kartonu
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno

Rychle - kresba
kombinovaná technika na papíře,1997
v 38 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Tvář s broukem
barevná litografie,1986
v 15, 5 ✕ š 16, 5 cm

pasparta, zaskleno, 27/200

Ukamenování
v 25 ✕ š 20 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno

Galantní milovník
barevná serigrafie,1985
v 18 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jarní nálada v Polabí
olej na kartonu,30. léta 20. století
v 49, 5 ✕ š 70 cm

Portrét s fialovou drapérií
olej na plátně,1946
v 75, 5 ✕ š 59, 5 cm

Hledači - velký formát
olej na plátně
v 94 ✕ š 145 cm

rámováno

Dobrodružství ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2023
v 39 ✕ š 56, 5 cm

Gymnasta
olej na plátně,2001
v 30 ✕ š 25 cm

Provenience: kladně posouzeno Mgr. Lindou Sedlákovou a Galerií Gema | rámováno

"Ne, neshodil mě!"
v 21 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Člověk s vodovými barvami
kolorovaný lept na papíře,1987
v 39, 5 ✕ š 32 cm

pasparta, zaskleno, 2/7

Svět ve tvých vlasech
v 11 ✕ š 7 cm

28/200

Ve Františkánské zahradě
olej na plátně,1982
v 40 ✕ š 50 cm

olej na plátně,1958-59
v 73 ✕ š 92 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa, jedná se o mimořádné dílo autora | Publikováno: monografie Robert Piesen od Františka Šmejkala na str. 84 (číslo soupisu děl autora 43) | Vystavováno: Galerie Zlatá husa září - prosinec 2001 | rámováno

olej na překližce
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Mlýnek
v 15 ✕ š 13 cm

rámováno, zaskleno

Červená Lhota
pastel na papíře,1955
v 28 ✕ š 37 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kupky
olej na desce,1998
v 60 ✕ š 55 cm

rámováno