Jan Havlík
(1915 - 1995)

Věčnost života

olej na plátně

1969

v 86 ✕ š 190 cm

rámováno

#233212

Tání
v 70 ✕ š 120 cm

Na Vysočině
kombinovaná technika na plátně,1996
v 33 ✕ š 24 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno

Dívka se zrcátkem
olej na plátně,1927
v 76 ✕ š 60 cm

rámováno

Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Bílé soustředění
koláž, tempera na desce,1983
v 60 ✕ š 51 cm

Zvířátka obdivují píču
akryl na plátně,2022
v 55 ✕ š 45 cm

rámováno

Léto v polích
kvaš na papíře,1955
v 38, 5 ✕ š 58, 5 cm

Provenience: z pozůstalosti autora | rámováno, pasparta, zaskleno, rám mírně poškozen

Blue rose
kolorovaná fotografie,1997
v 30 ✕ š 40 cm

Provenience: zakoupeno přímo od autora | nerámováno

Zvukoplastická kresba
barevný inkoust,1973
v 88 ✕ š 62 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, zaskleno

Divadlo světa
barevný lept na papíře,1990
v 39, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na papíře,1965
v 62 ✕ š 43, 5 cm

Provenience: číslo katalogu 9779, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Parthenón
tužka, pastel na papíře
v 9, 5 ✕ š 14 cm

Provenience: konzultováno s PhDr. Karlem Srpem | rámováno, pasparta, zaskleno

Ve Františkánské zahradě
olej na plátně,1982
v 40 ✕ š 50 cm

Andělé
koláž,2002
v 45 ✕ š 62 cm

rámováno, zaskleno

Dívka a ptáčci
v 8 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na překližce
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Člověk s vodovými barvami
kolorovaný lept na papíře,1987
v 39, 5 ✕ š 32 cm

pasparta, zaskleno, 2/7

Dříve nic II
olej na kartonu,1989
v 21 ✕ š 30 cm

Hokus pokus zneuznaných vynálezců
olej na plátně, fixováno na desku,1986
v 53 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, malba mírně poškozena

Barevný den
olej na kartonu,2022
v 69, 5 ✕ š 69, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno