Aukce duben 2023 (č. 12)

18. – 20. 4. 2023   |   Vydraženo za: 23 436 720 Kč

Svržený anděl I
bronz,2010
v 73 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Penelopa
olovo,1975
v 69 cm
Signatura: na spodní straně

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

plech
v 60 ✕ š 45 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: získáno z ateliéru autorky, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa

Přivítání (Kramář, Švehla, Rašín) - velká socha
bronz na dřevěném podstavci
v 72 ✕ š 64, 5 cm

pravděpodobně návrh na pomník

Ruce ve vlasech
olovo, cín, zlato,1988
v 15, 5 ✕ š 15 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová

Hlava múzy (Anna Svobodová)
bronz, dřevěný podstavec,1972
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno

Melancholické děvče
v 20, 5 cm
Varovný signál
dřevo. litery, laky,1968
v 57, 5 ✕ š 26 cm
Kytara
dřevo, laky
v 53, 5 cm
patinovaná sádra,1950 - 1955
v 22 ✕ š 28 cm

dřevěný podstavec, výška vč. podstavce 26 cm