Aukce duben 2023 (č. 12)

18. – 20. 4. 2023   |   Vydraženo za: 23 436 720 Kč

Dvojitá krajina
kombinovaná technika (akvarel, pastel) na papíře,1955
v 43 ✕ š 32, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | Publikováno: Musée d'Art Moderne de Paris, Sima, str. 188, obrázek číslo 165 | Vystavováno: Galerie Jean Fournier, Paříž | rámováno, pasparta, zaskleno

Jižní Čechy - akvarel
akvarel na papíře,1989
v 52 ✕ š 68 cm

Provenience: mimořádné dílo autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Robinson Crusoe
v 35 ✕ š 25 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Řecká siesta - akvarel
akvarel na papíře,1994
v 43 ✕ š 58 cm
Signatura: vlevo uprostřed

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Zvukoplastická kresba
barevný inkoust,1973
v 88 ✕ š 62 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, zaskleno

Rudá kapela hraje Hitlerovi
kvaš na papíře,1947
v 29 ✕ š 41 cm

nerámováno

Dobrodružství ve Stínadlech
kombinovaná technika na papíře,2023
v 39 ✕ š 56, 5 cm

Provenience: přiloženo autorské potvrzení pravosti, získáno z ateliéru autora | rámováno, pasparta, zaskleno

V tržnici
akvarel, běloba na papíře
v 20, 5 ✕ š 25 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

v 31, 5 ✕ š 41, 5 cm

rámováno, zaskleno

Pocta Yvette Naal – naděje na pochopení
akryl na japonském papíře,1990
v 55 ✕ š 130 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Český podzim
tužka na papíře,1938
v 46 ✕ š 30 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na papíře,1968
v 40, 5 ✕ š 29 cm

Provenience: číslo katalogu 9778, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, pasparta, zaskleno