10 Koruna 1897

Au 900/1000

1897

Ø 19 mm / 3, 35 g

poškozeno

#210579

Z cyklu "Sen noci svatojánské"
barevná litografie,1961
v 54 ✕ š 39 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Au 986/1000,1930
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírně poškozeno

barevný lept na papíře,1973
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: signováno s věnováním vpravo dole

zaskleno, 2/60

kombinovaná technika na papíře,1969
v 38 ✕ š 55 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Symbolika měsíce
olej na plátně,1969
v 99 ✕ š 68, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

v 25 ✕ š 17, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 115/120

kombinovaná technika na papíře,1979
v 74 x 52, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Muž se psy
olej na plátně
v 42 ✕ š 28 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Achilles
cement, malováno, zlaceno,1985
v 63 ✕ š 63 cm

Mužský akt
olej na kartonu
v 34 ✕ š 46 cm
Signatura: monogramem vlevo nahoře

Mužský akt
tužka, běloba na papíře
v 76 ✕ š 55 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, zvlněn

Au 900/1000,1901
Ø 19 mm / 3, 19 g

poškozeno

Na pastvě
olej na kartonu
v 27, 5 ✕ š 31 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně přípis

Provenience: Konzultováno a kladně posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba je pravděpodobně studií k olejomalbě s názvem Na pastvě, z roku 1921, která byla vystavena v roce 1977 v Chebu

6 papírových reliéfů
papírový reliéf,1992
v 29, 5 ✕ š 21 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | první svazek Galerie HONOR v nákladu 130 číslovaných souborů, tento výtisk má číslo 68, papírové pouzdro

Patio v Cordobě
olej na plátně,1986
v 63 ✕ š 45 cm

rámováno

Po koupeli
v 28, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Holčička
olej na překližce
v 66, 5 ✕ š 56 cm

rámováno, rám a překližka mírně poškozeny

Houslista
akvarel na papíře,1980
v 28, 5 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo

v 25 ✕ š 34 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno, volně loženo, přeložky

Pohled z hradu k východu do údolí Sázavy
akvarel, běloba na papíře
v 15 ✕ š 26 cm