František Gellner
(1881 - 1914)

Dáma v klobouku

v 24 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno
na trhu ojedinělé dílo významného českého básníka, prozaika, karikaturisty, ilustrátora, anarchisty

#210483

Au 900/1000,1897
Ø 21 mm / 6, 44 g

mírně poškozeno, Mikuláš II. 1894 - 1917

Lomnický štít
akvarel a papíře
v 20, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

Muž s dýmkou
akvarel, běloba na papíře
v 20 ✕ š 18 cm

Pohled na Císařskou louku
olej na plátně
v 55, 5 ✕ š 70 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen

Přístav v Piranu
olej na kartonu,1964
v 25 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Zátiší s bažantem
kolorovaný dřevoryt na japonském papíře
v 47 ✕ š 43 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

olej na plátně,1926
v 60, 5 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Hráč
kombinovaná technika na papíře,1972 - 74
v 26 ✕ š 22 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

4 x barevná litografie
barevná litografie

pasparta, zaskleno 1) 13 x 9, 5 cm, 98/100 2) 10 x 9 cm 3) 10 x 7 cm, 38/80 4) 10, 5 x 8, 5 cm, 60/100

Studie muže a staré ženy
olej na kartonu,1920
v 30 ✕ š 40 cm

olej na plátně
v 44 ✕ š 33 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Vyhnání z ráje
lept na papíře,1967
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno, 3/20

Mene, mene, Tekel, ufarsin
lept na papíře,1966
v 28 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Betsy a císař"
akvarel na papíře,2005
v 31 ✕ š 19 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha Statony Rabinové z roku 2004 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Pohled na hrad Bítov
olej na kartonu
v 49, 5 ✕ š 63, 5 cm

Au 900/1000,1897
Ø 25 mm / 12, 89 g

mírně poškozeno, 1894 - 1917

koláž,1977
v 50 ✕ š 64 cm

rámováno, zaskleno

barevný lept na papíře,1973
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: signováno s věnováním vpravo dole

zaskleno, 2/60

Berounka
olej na kartonu,1958
v 69, 5 ✕ š 99 cm

Au 900/1000,1897
Ø 19 mm / 3, 35 g

poškozeno