Jan Konůpek
(1883 - 1950)

olej na plátně, fixováno na kartonu

1941

v 45, 5 ✕ š 36, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#210351

"Čí je robě", Širým světem
tuš , běloba na papíře
v 26 ✕ š 28 cm

Publikováno: časopis Širým světem, č. 8, ročník 4. | nerámováno, volně loženo

Mužský akt
tužka, běloba na papíře
v 76 ✕ š 55 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, zvlněn

"Čí je robě", Širým světem
tuš, běloba na papíře,1925-26
v 35, 5 ✕ š 27, 5 cm

Publikováno: časopis Širým světem, č. 7-8, ročník 3. | nerámováno, volně loženo

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

Z Malé Strany
kombinovaná technika na papíře,1935
v 26 ✕ š 32 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen

Pražská ulička
olej na plátně,20. léta 20. století
v 23, 5 ✕ š 19 cm

rámováno

Z brněnských kasáren
olej na kartonu,1914
v 21, 5 ✕ š 23 cm

Provenience: ze soukromé sbírky | Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Kříž
v 38 ✕ š 22 cm

Příprašek
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Pygmalion
litografie,1958
v 24 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo, přeložky

Symbolika měsíce
olej na plátně,1969
v 99 ✕ š 68, 5 cm

Snímání z kříže
olej na plátně,1985
v 65 ✕ š 45 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

Houslista
akvarel na papíře,1980
v 28, 5 ✕ š 18 cm

nerámováno, volně loženo

Labyrinty (8 kreseb)
kombinovaná technika na papíře,1961, 1962
v 31, 5 ✕ š 43, 5 cm

5 x Portrét indiána
olej na překližce
Signatura: nesignováno, okruh Zd. Buriana

rámováno, mírně poškozeno, 36 x 33 cmm, 28 x 23 cm, 38 x 25 cm, 29 x 21 cm, 29 x 20 cm

olej na plátně,1926
v 60, 5 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

St. Angelo
olej na plátně,1930
v 61 ✕ š 73, 5 cm

V Hylvátech
olej na kartonu,1920
v 51 ✕ š 63 cm

Hluboký spánek
olej na plátně,1975
v 80 ✕ š 65 cm

Štramberk
olej na kartonu,1921
v 66 ✕ š 97 cm

rámováno mimořádné dílo autora