10 Rubl (Červenec) 1975

Au 900/1000

1975

Ø 23 mm / 8, 68 g

mírně poškozeno, SSSR 1917 - 1991

#210573

Lesní interiér
v 18 ✕ š 14 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno

Zima
kombinovaná technika na papíře,1953
v 30 ✕ š 45 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

olej na plátně, fixováno na kartonu,1941
v 45, 5 ✕ š 36, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Mene, mene, Tekel, ufarsin
lept na papíře,1966
v 28 ✕ š 24 cm

Elbasan
olej na kartonu,1915
v 55 ✕ š 66 cm

rámováno

kombinovaná technika na papíře,1969
v 38 ✕ š 55 cm

Zátiší s červenou paprikou
olej na desce,1960
v 34 ✕ š 25 cm

rámováno

Mužský akt
olej na kartonu
v 34 ✕ š 46 cm
Signatura: monogramem vlevo nahoře

Au 900/1000,1890
Ø 21 mm / 6, 45 g

mírně poškozeno, 1881 - 1894

Komedie č. 13
suchá jehla, mezzotinta na papíře,1969
v 67, 5 ✕ š 51 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

olej na plátně
v 44 ✕ š 33 cm

Po koupeli
v 28, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Vzducholoď
kombinovaná technika na papíře,1940
v 8, 5 ✕ š 18, 5 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Magnolie
suchá jehla na papíře,1996
v 35, 5 ✕ š 28 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 47/100

v 14 ✕ š 16 cm

nerámováno, pasparta

Makové pole
olej na kartonu
v 32, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Krystal
suchá jehla na papíře,1964
v 13, 5 ✕ š 9 cm

nerámováno, zažloutlé skvrny

Au 986/1000,1933
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno