Josef Jíra
(1929 - 2005)

Poslední večeře

olej na plátně

1981 - 82

v 60 ✕ š 45 cm

Signatura: vpravo dole, na zadní straně přípis autora

rámováno

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy

#210372

olej na plátně
v 44 ✕ š 33 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Važecký bača
olej na plátně,okolo roku 1924
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: vpravo dle

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen

Studie muže a staré ženy
olej na kartonu,1920
v 30 ✕ š 40 cm

v 14 ✕ š 16 cm

nerámováno, pasparta

Muž s dýmkou
akvarel, běloba na papíře
v 20 ✕ š 18 cm

3 x ilustrace
barevná litografie,1984 - 1985

Dívka s ovocem
olej na dřevě
v 41 ✕ š 24, 5 cm

koláž,1977
v 50 ✕ š 64 cm

rámováno, zaskleno

Spící
olej na plátně
v 76, 5 ✕ š 55 cm

rámováno

Au 900/1000,1991
Ø 30 mm / 17, 42 g

Sovětský svaz (SSSR) 1917 - 1991

Au 986/1000,1931
Ø 25 mm / 6, 982 g

mírně poškozeno

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Břízy v zimě
olej na kartonu
v 30, 5 ✕ š 31, 5 cm

Portrét malíře Karla Vysušila
olej na plátně
v 62, 5 ✕ š 51 cm

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | rámováno

Dáma v klobouku
v 24 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno na trhu ojedinělé dílo významného českého básníka, prozaika, karikaturisty, ilustrátora, anarchisty

kombinovaná technika na papíře,1980
v 33 ✕ š 47 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Lovec
olej na plátně
v 50 ✕ š 37 cm

rámováno

Au 900/1000,1897
Ø 21 mm / 6, 44 g

mírně poškozeno, Mikuláš II. 1894 - 1917

Au 900/1000,1874
Ø 23 mm / 8, 98 g

mírně poškozeno, Švédsko 1872 - 1907

olej na kartonu
v 40, 5 ✕ š 48 cm

rámováno, rám mírně poškozen