Walther Klemm
(1883 - 1957)

olej na plátně

1926

v 60, 5 ✕ š 64 cm

rámováno, rám mírně poškozen

#210478

Au 900/1000,1874
Ø 23 mm / 8, 98 g

mírně poškozeno, Švédsko 1872 - 1907

Berounka
olej na kartonu,1958
v 69, 5 ✕ š 99 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Létající stroj
kombinovaná technika na papíře,60. léta 20. století
v 29 ✕ š 30 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Au 900/1000,1897
Ø 19 mm / 3, 35 g

poškozeno

Zpívající šíp
kvaš, běloba na papíře,1935
v 16, 5 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: přiloženo věnování od autora | Publikováno: Torry Gredsted, nakladatelství Toužimský&Moravec | nerámováno

Ranní toaleta
barevná litografie,1975
v 48 ✕ š 36 cm

26/36

olej na plátně, fixováno na kartonu,1941
v 45, 5 ✕ š 36, 5 cm

barevný lept na papíře,1973
v 61 ✕ š 43 cm
Signatura: signováno s věnováním vpravo dole

zaskleno, 2/60

Širým světem, č. 8, ročník 4.
tuš, běloba na papíře,1926 - 1927
v 22 ✕ š 24 cm

nerámováno, volně loženo

Au 986/1000,1864
Ø 39, 5 mm / 14, 02 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Lomnický štít
akvarel a papíře
v 20, 5 ✕ š 30 cm

rámováno, zaskleno

litografie
v 19 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Skaliska
olej na překližce,1943
v 48 ✕ š 48 cm

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno Stanislavem Doležalem | rámováno, 24/7

koláž,1977
v 50 ✕ š 64 cm

rámováno, zaskleno

Eva a had
v 17, 5 ✕ š 16, 5 cm

v 58, 5 ✕ š 40 cm

rámován, pasparta, zaskleno

Polsko
akvarel na papíře,1970
v 28, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Na pastvě
olej na kartonu
v 27, 5 ✕ š 31 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně přípis

Provenience: Konzultováno a kladně posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba je pravděpodobně studií k olejomalbě s názvem Na pastvě, z roku 1921, která byla vystavena v roce 1977 v Chebu

Portrét muže
olej na dřevě
v 49, 5 ✕ š 34, 5 cm

Pour féliciter
lept, suchá jehla na papíře,1989
v 10 ✕ š 7, 7 cm

rámováno, zaskleno