Baťovy závody

olej na plátně

v 60 ✕ š 75 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#222129

Úvozem
olej na plátně
v 100 ✕ š 85 cm

rámováno

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20

Léto
papírový reliéf, zlacenoé,2009
v 22, 5 ✕ š 12 cm

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Kočka v trávě
olej na plátně
v 34 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

kombinovaná technika na papíře,1994
v 30 ✕ š 42 cm

nerámováno

Malá pozornost
olej na sololitu,1991
v 45 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno

Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 29 ✕ š 27, 5 cm

Prsíčka
v 25 ✕ š 20 cm

nerámováno

Pozdní sběr v krajině pod Pálavou
akryl na plátně, fixováno na překližce,2019
v 75 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Rybáři
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno, malba mírně poškozena, krakeláž

Žně
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno

Flóry
olej na plátně,50. léta 20. století
v 69 ✕ š 99 cm

Vůně růží
v 21, 5 ✕ š 17 cm

nerámováno

Lamento della Ninfo IV.
barevný lept na papíře,1972
v 36 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Miloš Kopecký v manéži
olej na plátně
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: uprostřed vpravo

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

olej na plátně,1941
v 45 ✕ š 64 cm

Marlene Dietrich
litografie
v 22, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ovocné zátiší
olej na sololitu
v 39 ✕ š 93 cm

rámováno