pálená hlína, keramika

1997

v 45 cm

#222284

Karlův most
olej na plátně,1998
v 55 ✕ š 70 cm

rámováno

Červená a černá
digitální tisk na papíře
v 84 ✕ š 150 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: z rodinné sbírky autora | rámováno, mírně poškozeno

Mořská zátoka
olej na plátně
v 36 ✕ š 51 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno, rám mírně poškozen

Narození dítěte
olej na plátně,1896
v 123 ✕ š 172 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Olympijské kruhy
barevná litografie,1992
v 63 ✕ š 90 cm

nerámováno, 23/250

Osamělost přespolního běžce
olej na kartonu,1998
v 58 ✕ š 54 cm

rámováno

akvarel na papíře,1971
v 62 ✕ š 45 cm

nerámováno

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Po práci
olej na překližce
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno

Nos II, opus 33
suchá jehla,1940
v 15, 5 ✕ š 9, 5 cm

nerámováno

Na sále
v 31 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Odpolední procházka
olej na plátně
v 80, 5 ✕ š 100 cm

Okraj lesa III.
olej na plátně,počátek 80. let 19. století
v 35 ✕ š 37, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc. | Vystavováno: Oblastní galerie VÚ v Gottwaldově (1975), Východočeská galerie Pardubice (1976), Oblastní galerie Liberec | rámováno

Paganini V
lept na papíře,1947
v 22 ✕ š 19 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, zaskleno

Partie ze Svratky
olej na kartonu,kolem 1920
v 35 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Píšu ti Holbeine psaníčko
v 57 ✕ š 40, 5 cm

PF 1972 pro Miloše Kopeckého
tuš na papíře,1972
v 14, 5 ✕ š 11 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno