Ostrůvek Korpo (Finsko)

akryl na plátně, fixováno na překližce

1999

v 22 ✕ š 23 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně přípis autora

#221978

Rybáři
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno, malba mírně poškozena, krakeláž

Ilustrace ke knize "Dýmka strýce Bonifáce"
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Rozlitá Lužnice (u Majdalény)
olej na kartonu,23. 8. 1966
v 23 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Viselci a stojáčci
olej na sololitu,1998
v 80 ✕ š 56 cm

rámováno

List ze Šternberka
barevný lept na papíře,1980
v 43 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 6/14

Salvador Dalí a ti v podzámčí
barevná litografie,1993
v 48 ✕ š 37 cm

nerámováno

Zátiší, Žilina
kombinovaná technika na papíře,70. léta
v 60 ✕ š 84 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno

V kabaretu
kvaš, běloba na papíře,1897
v 29, 5 ✕ š 24, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Rozpravanie skoro radostne
barevný lept na papíře,1978
v 59 ✕ š 70 cm

nerámováno, volně loženo, 15/30

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Fotograf
kombinovaná technika na papíře,1946
v 46 ✕ š 30, 5 cm

Provenience: přílozen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno

Noční chodec
lept na papíře,1945
v 29 ✕ š 22, 5 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 50/300

Miloš Kopecký v manéži
olej na plátně
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: uprostřed vpravo

Vinobraní
pastel na papíře,1913
v 55 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno

Polidštění člověka
serigrafie
v 48 ✕ š 32 cm

rámováno, 62/80

Pierot
olej na kartonu
v 29, 5 ✕ š 25 cm

rámováno

"Mělo mně bejt divný, že vám tak trvá se vymňouknout!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Zliechovjanka
olej na plátně,1925
v 74 ✕ š 43 cm

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm
Po práci
olej na překližce
v 40 ✕ š 50 cm

rámováno