Ostrůvek Korpo (Finsko)

akryl na plátně, fixováno na překližce

1999

v 22 ✕ š 23 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně přípis autora

#221978

Sochař a jeho model před oknem
litografie,1933
v 20 ✕ š 26 cm
Signatura: v tisku vpravo dole

rámováno, zaskleno, opus B. 168

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej, zlacenka na plátně
v 77 ✕ š 61 cm

rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž

Kočka v trávě
olej na plátně
v 34 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Labutí jezero
olej na kartonu
v 60 ✕ š 43 cm

Provenience: na zadní straně štítek a přípis autorky | rámováno, rám mírně poškozen

Pas de deux II
olej na desce,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno

akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Malá pozornost
olej na sololitu,1991
v 45 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno

Pohled na New Yorskou burzu
serigrafie
v 53 ✕ š 71 cm

nerámováno, volně loženo, autorský tisk

Nábřeží v Bretani
olejová tempera na kartonu,1979
v 35 ✕ š 50

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno

Keukenhof
akryl na plátně,1997
v 95 ✕ š 125 cm

Provenience: pravost díla potvrzena autorem | rámováno, plátno mírně poškozeno, Jan Pištěk potvrdil, že se jedná o jeho dílo, které spadá do větší série s názvem Amsterdam. Keukenhof je místem nedaleko metropole s největším množstvím tulipánů, které byly inspirací pro tento obraz.

Svítání
olej na kartonu
v 28 ✕ š 42 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Lamento della Ninfo IV.
barevný lept na papíře,1972
v 36 ✕ š 34, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Polidštění člověka
serigrafie
v 48 ✕ š 32 cm

rámováno, 62/80

Šachová partie
olej na plátně,1969
v 68 ✕ š 56 cm

rámováno

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20

Zliechovjanka
olej na plátně,1925
v 74 ✕ š 43 cm

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno