Pierot

olej na kartonu

v 29, 5 ✕ š 25 cm

rámováno

#222040

Motýl a múza
barevný lept na papíře,2014
v 13 ✕ š 16, 5 cm

Provenience: věnování od autora Janu Rosákovi | rámováno, zaskleno

Desítka
asambláž,19. 11. 1981
v 76 ✕ š 46 cm

rámováno

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

Žně
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

rámováno

akvarel na papíře,1971
v 62 ✕ š 45 cm

nerámováno

Ruce a boky
olovo, cín, zlato,1989
v 14, 5 ✕ š 15 cm

Na sále
v 31 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Žena v modrých šatech
olej na kartonu,1965
v 100 ✕ š 75 cm

Provenience: na zadní straně razítko a štítek Svazu výtvarných umělců Mánes Praha | rámováno (autorský rám)

Hnízdo
olej na sololitu
v 71 ✕ š 50 cm

rámováno

Ilustrace do časopisu Pionýrská stezka
kombinovaná technika na papíře,1974 - 1975
v 28 ✕ š 38 cm
Signatura: nesignováno

"Promiňte mi, ale před vámi jsem objímal jenom stromy!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Litvínov - zámek na místě podbělu
olej na plátně,1965
v 65 ✕ š 100 cm
Signatura: vpravo uprostřed

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně autorský štítek | rámováno

Úvozem
olej na plátně
v 100 ✕ š 85 cm

rámováno

Poprsí ženy
suchá jehla ,1942
v 28 ✕ š 21 cm

Publikováno: František Dvořák: františek Tichý, Grafické dílo, Vltavín, 1995, str. 66 | rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

Salvador Dalí a ti v podzámčí
barevná litografie,1993
v 48 ✕ š 37 cm

nerámováno

Nos II, opus 33
suchá jehla,1940
v 15, 5 ✕ š 9, 5 cm

nerámováno

olej na sololitu
v 20, 5 ✕ š 15 cm

rámováno

Pozdní sběr v krajině pod Pálavou
akryl na plátně, fixováno na překližce,2019
v 75 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Keukenhof
akryl na plátně,1997
v 95 ✕ š 125 cm

Provenience: pravost díla potvrzena autorem | rámováno, plátno mírně poškozeno, Jan Pištěk potvrdil, že se jedná o jeho dílo, které spadá do větší série s názvem Amsterdam. Keukenhof je místem nedaleko metropole s největším množstvím tulipánů, které byly inspirací pro tento obraz.

Malý kentaur
bronz,1970
v 45, 5 cm