Ráno v Paříži

1911

v 24, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

#222242

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Zima na Vysočině
olejová tempera na desce
v 19 ✕ š 20 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

akvarel na papíře,1971
v 62 ✕ š 45 cm

nerámováno

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Ruce a boky
olovo, cín, zlato,1989
v 14, 5 ✕ š 15 cm

Na sále
v 31 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Pivrncovo šťastný desátý
kombinovaná technika na papíře,2009
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

"Promiňte mi, ale před vámi jsem objímal jenom stromy!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Litvínov - zámek na místě podbělu
olej na plátně,1965
v 65 ✕ š 100 cm
Signatura: vpravo uprostřed

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně autorský štítek | rámováno

Miloš Kopecký v manéži
olej na plátně
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: uprostřed vpravo

Desítka
asambláž,19. 11. 1981
v 76 ✕ š 46 cm

rámováno

Úvozem
olej na plátně
v 100 ✕ š 85 cm

rámováno

Prsíčka
v 25 ✕ š 20 cm

nerámováno

Vinobraní
pastel na papíře,1913
v 55 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno

Salvador Dalí a ti v podzámčí
barevná litografie,1993
v 48 ✕ š 37 cm

nerámováno

Marlene Dietrich
litografie
v 22, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm
Nos II, opus 33
suchá jehla,1940
v 15, 5 ✕ š 9, 5 cm

nerámováno

Maják na konci světa
kombinovaná technika na papíře,1986
v 40, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno