Karol Ondreička
(1944 - 2003)

Rozpravanie skoro radostne

1978

v 59 ✕ š 70 cm

nerámováno, volně loženo, 15/30

#221985

U kolébky
olej na plátně,1943
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Karlův most
olej na plátně,1998
v 55 ✕ š 70 cm

rámováno

Narození dítěte
olej na plátně,1896
v 123 ✕ š 172 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Nadzvukový letoun
olej na sololitu,1962
v 37 ✕ š 59 cm

rámováno

Odpolední procházka
olej na plátně
v 80, 5 ✕ š 100 cm

Na sále
v 31 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno

Miloš Kopecký v manéži
olej na plátně
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: uprostřed vpravo

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, rám mírně poškozen

Desítka
asambláž,19. 11. 1981
v 76 ✕ š 46 cm

rámováno

Pivrncovo šťastný desátý
kombinovaná technika na papíře,2009
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Podzimní den (Francie)
olej na kartonu,okolo roku 1900
v 45 ✕ š 63 cm

Pohled na New Yorskou burzu
serigrafie
v 53 ✕ š 71 cm

nerámováno, volně loženo, autorský tisk

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno

Vinobraní
pastel na papíře,1913
v 55 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm
Letní kytice
olej na překližce
v 98 ✕ š 71 cm

Vystavováno: v Hradci Králové 1944 | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Pár oranžových hemisfér
oranžové optické sklo,2019
v 19, 5 ✕ š 18, 5 ✕ h 19, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 2/6

Štítonoš
kombinovaná technika na plátně,1965
v 92 ✕ š 77, 5 cm

rámováno

Noční hlídka
v 33, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno