Karol Baron
(1939 - 2004)

Zátiší, Žilina

70. léta

v 60 ✕ š 84 cm

nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno

Provenience: na zadní straně přípis autora

#221984

Úvozem
olej na plátně
v 100 ✕ š 85 cm

rámováno

Velká loď
barevná litografie,1959
v 38 ✕ š 28 cm

Publikováno: č. soupisu 640 | rámováno, pasparta, zaskleno

Kočka v trávě
olej na plátně
v 34 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

kombinovaná technika na papíře,1994
v 30 ✕ š 42 cm

nerámováno

Malá pozornost
olej na sololitu,1991
v 45 ✕ š 40 cm

Provenience: na zadní straně štítek z Díla | rámováno

Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 29 ✕ š 27, 5 cm

Prsíčka
v 25 ✕ š 20 cm

nerámováno

Rybáři
olej na plátně
v 90 ✕ š 90 cm

rámováno, malba mírně poškozena, krakeláž

Vůně růží
v 21, 5 ✕ š 17 cm

nerámováno

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

olej na plátně,1941
v 45 ✕ š 64 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Marlene Dietrich
litografie
v 22, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ovocné zátiší
olej na sololitu
v 39 ✕ š 93 cm

rámováno

Práce na poli
akvarel, tuš na papíře,1971
v 40 ✕ š 58 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Paganini V
lept na papíře,1947
v 22 ✕ š 19 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, zaskleno

Slunečnice
olej na plátně,1968
v 145 ✕ š 200 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, plátno uprostřed kompozice vyboulené, cca 1 cm

Tři dívky
serigrafie
v 48 ✕ š 48 cm

nerámováno

Dopis - Loutka anděla
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno

"Mělo mně bejt divný, že vám tak trvá se vymňouknout!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta