Medaile, Brazílie, 20000 realů 1851

Au 917/1000

1851

Ø 30 mm / 17, 93 g

mírně poškozeno

#210323

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Stín
olej na plátně,1962
v 30 ✕ š 35 cm
Signatura: vlevo dole, na. zadní straně přípis autora

rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž

Za humny
olej na dřevě,1955
v 35 ✕ š 88 cm

Pláž na Baltu I
akryl na papíře
v 35, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, zaskleno

Kybernetika
olej na plátně,1980 - 1982
v 120 ✕ š 160 cm

rámováno

Hokejisté
olej na kartonu,1946
v 33 ✕ š 46 cm

rámováno

Přeslička s beruškou
v 10 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno

Pozorovatelé
akvarel na papíře
v 26, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Au 917/1000,1911
Ø 22 mm / 7, 98 g

poškozeno

Koupání
pastel na papíře,1921
v 32, 5 ✕ š 33, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

kombinovaná technika na papíře,1980
v 42 ✕ š 31 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Z Úvozu
olej na plátně, fixováno na dřevo,1943
v 78 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Baletka
olej na kartonu
v 24 ✕ š 32, 5 cm

Au 986/1000,1768
Ø 21, 8 mm / 3, 47 g

poškozeno

olej na kartonu
v 50 ✕ š 70 cm

Dvě vázy
olej na plátně,1988
v 90 ✕ š 65 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně štítek z Díla

Astrologie
v 42, 5 ✕ š 25 cm

Kampa
olej na kartonu
v 62 ✕ š 72 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, výtěžek z obrazu bude poukázán Židovské obci v Praze

asambláž,1962
v 69 ✕ š 52 cm