v 25 ✕ š 17 cm

#221762

Exotické tanečnice
barevná litografie
v 21 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 71/200

Dítě
litografie
v 29 ✕ š 21 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře,1944
v 25 ✕ š 40,5 cm

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci, 1944 | nerámováno, volně loženo, ilustrace z knihy Zdatní chlapci (http://www.daildeli.cz/novak40d5.html)

Kousek nebe
koláž, akryl na plátně,2013
v 58,5 ✕ š 44 cm

Provenience: vpravo dole přípis autora | rámováno, zaskleno

Koláž
kombinovaná technika na papíře, koláž,1963
v 42 ✕ š 28 cm

rámováno, zaskleno

Strukturální kompozice
monotyp,1966/67
v 52 ✕ š 28,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Máchovské nokturno
suchá jehla ,1986
v 14,5 ✕ š 11 cm

nerámováno, volně loženo, 13/80

Ležící mužský akt
tužka na papíře,1921
v 26,5 ✕ š 37,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Gina Lollobriglida
litografie
v 23 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Dáma v klobouku VI
lept, suchá jehla, mezzotinta,1980/1981
v 11,5 ✕ š 16 cm

nerámováno, volně loženo

Discobolos
v 37 ✕ š 36 cm

rámováno, zaskleno

Menachem Mendl agentem
tuš na papíře,1960
v 21,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Šolom Alejchem: Smolař Menachem Mendl (viz fotografie) | nerámováno, pasparta, posouzeno autorem monografie Kamila Lhotáka a znalcem jeho díla Liborem Šteffkem

Léda s labutí
barevná litografie,2010
v 22 ✕ š 15 cm

nerámováno

Na pulce je třeba přísnost
olej na plátně,2015
v 65 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno

Léto na pastvě
olej na plátně,1907
v 105,5 ✕ š 156 cm

Hlava plná slunce
olej na desce,1982
v 54 ✕ š 54 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, štítek z NG k výstavě - "Ota Janeček - Cardiff, č. kat. 61" | Vystavováno: Pravděpodobně v roce 1984 na samostatné výstavě v National Museum Wales, Cardiff (výstava auvedená v databázi abART - https://cs.isabart.org/) | rámováno

Dobrodružství kadeta Keena
tuš na papíře,1972
v 10,5 ✕ š 28,5 cm

Ještě nevím, kdo jsem
v 25 ✕ š 18 cm

nerámováno

v 12,5 ✕ š 28 cm
V kleci
litografie
v 14, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 150/200