Nahé tělo

olej na překližce

2001

v 80 ✕ š 62 cm

rámováno

Provenience: na zadní straně přípis autora

#221852

Au 986/1000,1935
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno

Generál Rudolf Medek - pro Svět práce
tuš na papíře,1937
v 17 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo

tempera na papíře,1961
v 17 ✕ š 15,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Malíř
v 16,5 ✕ š 19 cm

Rozhovor
olej na plátně
v 73 ✕ š 45 cm

olej na kartonu,1907
v 41 ✕ š 30,5 cm

Podvečer u Sázavy
olej na plátně,1937
v 39 ✕ š 91 cm

olej na plátně
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře,1944
v 25 ✕ š 40,5 cm

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci, 1944 | nerámováno, volně loženo, ilustrace z knihy Zdatní chlapci (http://www.daildeli.cz/novak40d5.html)

Projížďka na koni
olej na překližce
v 20,5 ✕ š 29,5 cm

rámováno

3 x dřevoryt
dřevoryt
v 34 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Kapitální viselec sršeň
olej na sololitu,1997
v 46 ✕ š 35 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

V kleci
litografie
v 14, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 150/200

"A ten elixír lásky máš jenom nealko?"
kombinovaná technika na papíře,1985
v 24,5 ✕ š 17,5 cm

Barvy pro M. Ernsta
kombinovaná technika na plátně
v 78 ✕ š 78 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

Barzoj
křemen, mramor,1939
v 40 ✕ š 45 ✕ h 24 cm
Rozcapený akt
fotografie
v 14,5 ✕ š 12,5 cm

nerámováno

Uděláno
kombinovaná technika na papíře,2022
v 29,5 ✕ š 20,5 cm

olej na plátně,1962
v 87 ✕ š 123 cm
Signatura: nesignováno

rámováno

Postavy v krajině
kombinovaná technika na papíře,1969
v 47 ✕ š 60 cm