Alois Bílek
(1887 - 1961)

Dívky

olej na překližce

1935

v 82 ✕ š 62 cm

Signatura: vpravo uprostřed

rám a malba mírně poškozeny

#210759

Family
olej na plátně,1994
v 99 ✕ š 120 cm

rámováno

4 x suchá jehla

Dívka v kroji
kombinovaná technika na kartonu,1938
v 32 ✕ š 25 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Žnec
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Dívka se žlutými vlasy
olej na plátně
v 104 ✕ š 81 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rám mírně poškozen

olej na plátně, fixováno na dřevo,1993
v 39, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Katedrála sv. Víta
olej na plátně,1932
v 120 ✕ š 100 cm

serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 1/16

Vyprahlá krajina
olej na kartonu
v 10 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dívka s Vermeerovským motivem
olej na plátně,1970
v 50 ✕ š 85 cm

Karlův most
olej na plátně
v 58 ✕ š 69, 5 cm

Myslitel
olej na plátně,1968
v 80 ✕ š 60 cm

Au 900/1000,1893
Ø 21 mm / 6, 775 g

mírně poškozeno, František Josef I.

olej na kartonu
v 35 ✕ š 45 cm

olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm

Portrét Matěje Blechy
olej na plátně,1914
v 120 ✕ š 85 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Zámek
v 41 ✕ š 34, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

A. Hort
Lesní interiér
olej na plátně
v 74 ✕ š 100 cm

Házení mincí
olej na plátně
v 74 ✕ š 58 cm

nerámováno, malba mírně poškozena

olej na kartonu,1905
v 22 ✕ š 31 cm