František Tichý
(1896 - 1961)

Dvojice

1931

v 65 ✕ š 48 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, věnování Oldovi Vrbovci

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa

#210709

Secesní odkládací miska s bizonem
mramor, bronz
v 13 cm ✕ Ø 29 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Jožo Nižnánsky: Spišské tajomstvo
olej na plátně,1934
v 55, 5 ✕ š 34 cm

Muž z lidu
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: monograme vpravo dole

Chlapec s míčem
olej na kartonu,1963
v 60 ✕ š 44 cm

v 49, 5 ✕ š 39 cm
Signatura: nesignováno

Au 986/1000,1978
Ø 42 mm / 34, 9 g
akvarel na papíře
v 60, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno

Ø 39, 5 mm / 14, 02 g

mírně poškozeno, František Josef I.

serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 1/16

Anděl - motýl
akvarel na papíře, koláž,1998
v 67 ✕ š 48 cm

Au 900/1000
Ø 21 mm / 3, 51 g

mírně poškozeno, Matěj Korvín

olej na plátně,1978
v 106, 5 ✕ š 82 cm

Ze zahrady v Miloticích
kombinovaná technika na kartonu,1941
v 35 ✕ š 47 cmm

Cesta za světlem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

4 x suchá jehla

v 36 ✕ š 26 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 17/80

Cikáni na Moravském Slovácku
olej na kartonu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Dívka u ohrady
suchá jehla na papíře,1947
v 25 ✕ š 18 cm

Publikováno: Dílo je publikováno v knize Libora Šteffka: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby | nerámováno, volně loženo

Au 900/1000,1848
Ø 21, 2 mm / 6, 42 g

mírně poškozeno, Louis Philippe I