Golem

olej na plátně

2003

v 100 ✕ š 80 cm

nerámováno

#210608

Havran na poprsí Pallady
lept na papíře,1953
v 16, 5 ✕ š 11 cm

Publikováno: Dvořák, František: Tichý František - Grafické dílo, vydala Galerie a nakladatelství Vltavín 1995, str. 151 | rámováno, pasparta, zaskleno, ilustrace ke slavné básni E. A. Poa: Havran

Krajina s věží
olej na dřevě,30. léta
v 15 ✕ š 25 cm

olej na plátně,1937
v 81 ✕ š 68, 5 cm
Signatura: nečitelně vpravo nahoře

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Snímání z kříže
suchá jehla s barevným monotypem,1960
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: tužkou vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

olej na kartonu
v 34, 5 ✕ š 99 cm

Au 900/1000,1892
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Sovrano 1788
Au 900/1000,1788
Ø 28, 4 mm / 11, 13 g

mírně poškozeno, František II.

Žena s mrkví
kombinovaná technika na papíře,1928
v 21 ✕ š 15, 5 cm

rámováno, zaskleno

Válečná tajemství v hlubinách moře
kvaš, běloba na papíře,1927
v 35 ✕ š 27 cm

Publikováno: časopis Širým světem, ročník 5, číslo 5 | rámováno, pasparta, zaskleno

Cesta za světlem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Divadlo
litografie,1946
v 21 ✕ š 29 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno Varianta námětu, který Muzika zpracoval v malbách z roku 1943 s názvem Divadlo I a Divadlo II (přiložené fotografie z monografie) a také v obraze Divadlo z roku 1944 (zmiňuje František Šmejkal).

Svatý Salvátor
sádra,1905
v 36, 5 ✕ š 29 cm

sádrový odlitek

V chlévě
olej na plátně
v 63, 5 ✕ š 91, 5 cm

rámováno, rám malba mírně poškozeny

Podvečerní krajina
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, malba poškozena, místy krakeláž

Nákladní loď
tempera na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

Snímání z kříže
v 24 ✕ š 16 cm

V ateliéru
olej na plátně,1972
v 105 ✕ š 82 cm

Sv. Jiří
bronz, mramorový podstavec,1. pol. 20. století
v 40 ✕ š 33 cm

původní odlitek z dílny Františka Anýže, podle gotické bronzové sochy umístěné na nádvoří Pražského hradu

Viadukt
litografie,1948
v 23, 5 ✕ š 30 cm

Publikováno: Dílo je publikováno v knize Libora Šteffka: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby | nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen