Jan Spáčil
(1892 - 1982)

Karlův most

olej na plátně

v 58 ✕ š 69, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#210655

Robotisace
olej na plátně,1980
v 120 ✕ š 160 cm

Česká vesnice
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm

olej na dřevě,1970
v 53 ✕ š 70 cm

nerámováno, mírně poškozeno

Břízy v zimě
olej na plátně
v 26 ✕ š 35 cm

olej na plátně, fixováno na dřevo,1993
v 39, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Muž z lidu
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: monograme vpravo dole

Au 986/1000,1914
Ø 39, 5 mm / 13, 96 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Žnec
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Zahradní slavnost
olej na plátně
v 58 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Au 900/1000,1893
Ø 21 mm / 6, 775 g

4 x suchá jehla

Letní noc
mezzotinta,1911
v 54 ✕ š 48 cm

nerámováno, volně loženo, místy zažloutlé skvrny

Au 900/1000
Ø 21 mm / 3, 51 g

mírně poškozeno, Matěj Korvín

Stolní figurální lampa
bronz,1. pol. 20. století
v 57 cm

původní odlitek

Trh
olej na plátně
v 36 ✕ š 42 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Podvečerní krajina
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, malba poškozena, místy krakeláž

Dívky
olej na překližce,1935
v 82 ✕ š 62 cm
Signatura: vpravo uprostřed

rám a malba mírně poškozeny

Falstaff na trůnu
tuš na papíře,1968
v 43 ✕ š 31 cm

Provenience: ověřeno synem, ak. mal. Janem Trnkou | Publikováno: Varianta obálky knihy "Falstaffovo babí léto" (foto2) sepsané Janem Werichem na motivy Shakespearovy div. hry Jindřich IV. | rámováno, pasparta, zaskleno

Trávy
olej na plátně,1953
v 49 ✕ š 63, 5 cm

Provenience: Číslo katalogu 9676, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám mírně poškozen