Ivan Sedliský
(1926 - 1999)

Kolumbus a Magalhães

olej na plátně

v 59 ✕ š 98 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#210798

Astronom
olej na plátně,17. století
v 83 ✕ š 69 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: kniha Petr Brandl od Jaromíra Neumanna | nerámováno, malba mírně poškozena, původní stav

Zámek
v 41 ✕ š 34, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Sicílie
kombinovaná technika na papíře,1977
v 12 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

barevná litografie,1995
v 45 ✕ š 55 cm

nerámováno, pasparta, 72/80

Ilustrace obálky knihy Klub starých mládenců
akvarel, tuš na papíře
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem Jedná se o návrh obálky knihy Klub starých mládenců od P. G. Wodehouse, kterou vydalo nakladatelství Vyšehrad.

Ilustrace kostýmů
akvarel na papíře
v 12 ✕ š 8 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Nákladní loď
tempera na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 1/16

Břízy v zimě
olej na plátně
v 26 ✕ š 35 cm

Ze zahrady v Miloticích
kombinovaná technika na kartonu,1941
v 35 ✕ š 47 cmm

C. M. B.
tuš, akvarel na papíře,4. 1. 1927
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: v kompozici

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno

The Wreck 1918
suchá jehla na papíře,1978
v 11, 5 ✕ š 18, 5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str. 354 | pasparta, zaskleno, 3/15

olej na plátně
v 35 ✕ š 52 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž

Vítr na Baltu
olej na plátně,1998
v 25 ✕ š 30 cm

Myslitel
olej na plátně,1968
v 80 ✕ š 60 cm

Čerstvý sníh
olej, pastel a tužka na papíře,1944
v 53 ✕ š 59 cm

Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

První směna - "Pojeď"
olej na plátně,1975
v 90 ✕ š 150 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Au 900/1000,1896
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Ptáček
kombinovaná technika na papíře,1968
v 22 ✕ š 14, 5 cm

Family
olej na plátně,1994
v 99 ✕ š 120 cm

rámováno