Gustav Porš
(1888 - 1955)

Krajina s rybníkem

olej na kartonu

v 23, 5 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

#210826

Portrét Matěje Blechy
olej na plátně,1914
v 120 ✕ š 85 cm

rámováno, rám mírně poškozen

4 x suchá jehla

Dívka v kroji
kombinovaná technika na kartonu,1938
v 32 ✕ š 25 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Krajina s věží
olej na dřevě,30. léta
v 15 ✕ š 25 cm

Oblékání
olej na kartonu
v 36 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm

olej na kartonu,1905
v 22 ✕ š 31 cm

olej na kartonu
v 39 ✕ š 31, 5 cm

rámováno

Au 900/1000
Ø 21 mm / 3, 51 g

mírně poškozeno, Matěj Korvín

Au 900/1000,1848
Ø 21, 2 mm / 6, 42 g

mírně poškozeno, Louis Philippe I

Peněženka
olej na sololitu
v 27 ✕ š 47 cm

Podzim v Lobkovické zahradě
olej na plátně,1986
v 86 ✕ š 55 cm

rámováno

Podvečerní krajina
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, malba poškozena, místy krakeláž

olej na kartonu
v 25 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Druidské symboly
kombinovaná technika na malířské desce,1965
v 77 ✕ š 30 cm

mírně poškozeno

Au 900/1000,1892
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

olej na plátně
v 83 ✕ š 69 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Golem
olej na plátně,2003
v 100 ✕ š 80 cm

nerámováno

Děti u splavu
olej na kartonu
v 30 ✕ š 38 cm

Strom
kombinovaná technika na papíře,1952
v 27, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, zaskleno