Křížení žluté

digitální tisk na kartonu

2014

v 100, 5 ✕ š 101 cm

Signatura: nesignováno

rámováno, rám mírně poškozen

Provenience: z rodinné sbírky autora

#210795

Trh
olej na plátně
v 36 ✕ š 42 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Au 986/1000,1929
Ø 42 mm / 34, 884 g

mírně poškozeno

Svatý Salvátor
sádra,1905
v 36, 5 ✕ š 29 cm

sádrový odlitek

Katedrála sv. Víta
olej na plátně,1932
v 120 ✕ š 100 cm

Narození Páně
lept na papíře,1939
v 11 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně přípis, zkušební tisk p. Reynka z roku 1939 | rámováno, pasparta, zaskleno, zkušební tisk

Na okraji
olej na sololitu,1978
v 102 ✕ š 85 cm

Provenience: přiloženo posouzení Zdenka Primuse | rámováno

Podzim v zámecké zahradě
olej na plátně,1915
v 123 ✕ š 105 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na sololitu,1980
v 50 ✕ š 27 cm

Au 900/1000,1905
Ø 19 mm / 3, 35 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Chlapec s míčem
olej na kartonu,1963
v 60 ✕ š 44 cm

serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 1/16

olej na dřevě,nečitelně datováno
v 18, 5 ✕ š 22, 5 cm

Vystavováno: na zadní straně razítko z Galerie Mánes | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Robotisace
olej na plátně,1980
v 120 ✕ š 160 cm

Muž z lidu
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: monograme vpravo dole

v 36 ✕ š 26 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 17/80

5 Rubl 1898
Au 900/1000,1898
Ø 18, 5 mm / 4, 30 g

mírně poškozeno, Mikuláš II.

Dukát 1788
Au 900/1000,1788
Ø 29, 1 mm / 11, 11 g

mírně poškozeno, Josef II. (1780 - 1790)

Loď
kombinovaná technika na papíře,8. 4. 1944
v 11, 5 ✕ š 18 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Výslech
barevná litografie,1990
v 65 ✕ š 50 cm

pasparta, zaskleno, 51/90

Anděl - motýl
akvarel na papíře, koláž,1998
v 67 ✕ š 48 cm