Karel Špillar
(1871 - 1939)

Oblékání

olej na kartonu

v 36 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

#210813

Nábřeží k ránu (Kampa)
olej na plátně,1939
v 23 ✕ š 31, 5 cm

Břízy v zimě
olej na plátně
v 26 ✕ š 35 cm

Ilustrace kostýmů
akvarel na papíře
v 12 ✕ š 8 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Nákladní loď
tempera na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

olej na kartonu
v 45 ✕ š 37 cm

Karbaníci
olej na kartonu,1942
v 24, 5 ✕ š 30 cm

rámováno

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, rýhy

Dvě ženy
olej na plátně,1972
v 50 ✕ š 46, 5 cm

Provenience: konzultováno s autorkou | rámováno

olej na kartonu
v 34, 5 ✕ š 99 cm

Dvojice
kombinovaná technika na papíře,1931
v 65 ✕ š 48 cm

C. M. B.
tuš, akvarel na papíře,4. 1. 1927
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: v kompozici

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno

Časné jaro
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

Konfigurace
olej na plátně,2021
v 70 ✕ š 70 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno

Česká vesnice
olej na kartonu
v 35 ✕ š 50 cm

Ze zahrady v Miloticích
kombinovaná technika na kartonu,1941
v 35 ✕ š 47 cmm

Vyprahlá krajina
olej na kartonu
v 10 ✕ š 14, 5 cm

Pražské střechy
olej na plátně
v 47, 5 ✕ š 69 cm

ramováno, rám mírně poškozen

Dívky po koupání
olej na plátně,1927
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rám a malba mírně poškozeny

Záhuba Jestřába
kvaš, běloba na papíře,1927 - 1928
v 35 ✕ š 27 cm