Jan Kutálek
(1917 - 1987)

Opilý vodník

pálená hlína, glazováno, zlaceno

v 17 cm

#210802

Levitující andělé
olej na plátně,2005
v 120 ✕ š 140 cm

nerámováno

Časné jaro
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

olej na kartonu
v 25 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Myslitel
olej na plátně,1968
v 80 ✕ š 60 cm

Nákladní loď
tempera na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

Oblékání
olej na kartonu
v 36 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně
v 50, 5 ✕ š 65 cm

rámováno

Pražské střechy
olej na plátně
v 47, 5 ✕ š 69 cm

ramováno, rám mírně poškozen

Z návrhu zákona o kojných
v 29, 5 ✕ š 20 cm

Zahradní slavnost
olej na plátně
v 58 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Záhuba Jestřába
kvaš, běloba na papíře,1927 - 1928
v 35 ✕ š 27 cm

Letní noc
mezzotinta,1911
v 54 ✕ š 48 cm

nerámováno, volně loženo, místy zažloutlé skvrny

olej na plátně
v 75 ✕ š 64 cm

rám a malba mírně poškozeny

Au 986/1000,1978

Eiffelova věž
fotografie
v 43 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 1/16

Jezdec
kresba na papíře,1902
v 20, 5 ✕ š 15 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Au 900/1000,1896
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Diana na lovu
slitina kovů,1946
v 67 cm
Signatura: nesignováno

původní dobový odlitek