Ota Bubeníček
(1871 - 1962)

olej na kartonu

v 25 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

#210614

olej na kartonu
v 45 ✕ š 37 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dvě ženy
olej na plátně,1972
v 50 ✕ š 46, 5 cm

Provenience: konzultováno s autorkou | rámováno

Levitující andělé
olej na plátně,2005
v 120 ✕ š 140 cm

nerámováno

Časné jaro
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

Myslitel
olej na plátně,1968
v 80 ✕ š 60 cm

Nákladní loď
tempera na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

Pražské střechy
olej na plátně
v 47, 5 ✕ š 69 cm

ramováno, rám mírně poškozen

Oblékání
olej na kartonu
v 36 ✕ š 29, 5 cm

olej na plátně
v 50, 5 ✕ š 65 cm

rámováno

olej na plátně,1978
v 106, 5 ✕ š 82 cm

Krajina s věží
olej na dřevě,30. léta
v 15 ✕ š 25 cm

olej na kartonu,1944
v 55 ✕ š 75 cm

rámováno, zaskleno

Z návrhu zákona o kojných
v 29, 5 ✕ š 20 cm

Zahradní slavnost
olej na plátně
v 58 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Záhuba Jestřába
kvaš, běloba na papíře,1927 - 1928
v 35 ✕ š 27 cm

olej na plátně
v 75 ✕ š 64 cm

rám a malba mírně poškozeny

Au 986/1000,1978

serigrafie,1984
v 73 ✕ š 51 cm

nerámováno, volně loženo, 1/16

Golem
olej na plátně,2003
v 100 ✕ š 80 cm

nerámováno